Вхід
0
Каталог

Замовити свіжі ягоди з доставкою

Малина (уп.) 125 г Малина (уп.) 125 г
130.00 грн
Ожина (уп.) 125г Ожина (уп.) 125г
200.00 грн
Лохина (уп.) 125 г Лохина (уп.) 125 г
70.00 грн
Лохина (1 кг) Лохина (1 кг)
550.00 грн
Диня Галія (шт) Диня Галія (шт)
150.00 грн
Журавлина (уп) 300г Журавлина (уп) 300г
45.00 грн
Обліпиха (1 кг) Обліпиха (1 кг)
300.00 грн
Диня Пієль де Сапо (1 кг) Диня Пієль де Сапо (1 кг)
17.00 грн
Кавун довгий «Чарльстон Грей» (1 кг) Кавун довгий «Чарльстон Грей» (1 кг)
5.00 грн
Диня Колгоспниця (1 кг) Диня Колгоспниця (1 кг)
15.00 грн
Диня Амал (1 кг) Диня Амал (1 кг)
15.00 грн
Черешня жовта (1 кг) Черешня жовта (1 кг)
120.00 грн

Переглянуті товари

Немає переглянутих товарів.

Замовити фермерські ягоди з доставкою в інтернет-магазині OtValentiny

Ми здійснюємо доставку свіжої полуниці, лохини, малини, черешні, вишні, кавунів, динь різних сортів з різним відтінком смаку та різної форми, відтінком кольору. Купити ківі 1 кг та інші свіжі екзотичні фрукти ви можете звернувшись до нашого магазину, а ми з радістю доставимо їх, у тому числі і прямо до вас додому. Заявки на доставку приймаються при замовленні від 0,5 кг на сайті. Цю продукцію також можна забрати у нашому шоу-румі на вулиці Пантелеймонівській, 21 в Одесі.

Доставка ягід в Одесі

Для того щоб зробити вітамінні запаси та заготівлі на зиму, варення, джеми, муси, желе та цукати, випікати пироги, необхідно купити свіжі ягоди. Щоб узимку пити чай із смачним малиновим варенням, потрібно заздалегідь купити малину в Одесі. Але що робити, якщо ціни на них високі навіть у розпал сезону, а якість та свіжість викликають сумнів?

Ми турбуємось, щоб Ви отримали свіжі і смачні ягоди

Збір ягід відбувається у період плодоношення. Усі плоди збираються на полі вручну та відвантажуються кожні 2–3 дні залежно від погодних умов.

Під час дощів збирання та відвантаження переноситься наступного дня після закінчення дощу. Ягода, зібрана після висихання, довго зберігатиметься і не виділятиме сік.

Вся продукція розфасовується в пластикові ящики (насипом) або пластикові чи паперові лотки (0,5 і 1 кг). Під час збирання ягода сортується за сортом, фракцією та за ступенем стиглості.

Чим вигідна доставка ягід OtValentiny додому чи в офіс

Замовляючи ягоди у нас, ви отримуєте багато переваг:

  1. Економія часу. Ми забезпечуємо швидку доставку Одесою в обумовлені терміни та в точному обсязі партії, завдяки чітко налагодженій системі закупівлі та логістики;
  2. Гарантія якості. Вам не потрібно турбуватися про якість та свіжість продукції. Ми поставляємо свіжі ягоди різних сортів та розмірів, зібрані в екологічно чистій місцевості;
  3. Зберігання та транспортування товарів у належних умовах - упаковки охолоджуються до температури близько +5 °C, що дозволяє зупинити процеси перезрівання плодів. Ми забезпечуємо правильне фасування перед відправкою та транспортуванням із збереженням цілості продукції;
  4. Наявність сертифікатів якості на кожну партію ягід, які підтверджують їхню екологічну чистоту, свіжість та корисні властивості;
  5. Лояльні ціни нижчі за ринкові за рахунок тісної співпраці з кращими фермерами-виробниками, які вирощують продукцію без добрива хімічними речовинами. Жодних дилерських націнок - клієнт оплачує тільки вартість товару та доставки додому, в офіс, ресторан, готель або на склад. Цією послугою користуються багато закладів громадського харчування та торгові точки та магазини в Одесі.

Залиште онлайн-заявку прямо зараз — і ви особисто переконаєтеся у високій якості обслуговування та швидкості доставки. Якщо у вас залишилися питання щодо формування та обсягу замовлення, зверніться до наших консультантів на сайті або за вказаним номером телефону.